הוראות לקבלת שירות משפטי - חוות דעת ייעוץ

 

לקריאת המאמר באתר על הצורך והמהות של חוות דעת ייעוץ מטעם עו"ד – לחץ כאן.

 

א.        מהות הטיפול בייעוץ וחוות הדעת:

הלקוח/ה מבקש מעו"ד יונתן לבצע בדיקה והערכה של תיק/אירוע/מצב משפטי, הכולל  זכויות וחובות, סיכויים וסיכונים בתביעה.

א.1.     עו"ד יונתן יבחן את הדברים, שיהיו בהתאם לשאלה שיפנה אליו הלקוח, והיא תוצג בתחילת חוות הדעת שתוגש ללקוח.

א.2.     לפי רצון הצדדים, עו"ד יונתן יערוך ויגיש מכתב משפטי המופנה לגורם רלוונטי, או כתב תביעה בעניין, בהתאם להצעת מחיר חדשה.

 

ב.         תהליך העבודה על התיק

ב.1.     מסמכים נדרשים בThis e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">דוא"ל (או בפקס):

הלקוח מתבקש להכין ולהגיש לעו"ד יונתן:

ב.1.1.         מכתב בנקודות בהירות את סיפור האירוע

ב.1.2.         הנספחים; ראיות ומסמכים רלוונטיים.

ב.1.3.         אישור הפקדה בנקאית.

ב.2.     תחילת עבודה ותשלום

מלוא שכר הטרחה ישולם מראש, ומהווה תנאי לתחילת טיפול בתיק. מומלץ לשלם באמצעות הפקדה בנקאית לבנק הפועלים 12 סניף 718 חשבון 650093, או לחלופין, באמצעות המחאה/מזומן שתשלח בדואר (מומלץ מהיר – 24 שעות) לכתובת המשרד, או במסירת צ'ק/מזומן בעת פגישה ראשונה ומסירת מסמכים, אם זו תתקיים בשלב הראשון של הטיפול בתיק.

 

 

חזרה לדף הבית

  

כניסות: 56997
קטגוריה: יחודיות המשרד עידכון אחרון ב-שבת, 16 יולי 2016 נכתב על ידי מנהל אתר הדפסה דואל

המשך לדפים ומאמרים עיקריים באתר (לחץ על הכותרת לכניסה לדף):

על המשרד:

המשרד מנוהל ע"י יונתן לוי בירותי, עורך דין ושמאי מקרקעין, נושא תואר שני במנהל ציבורי וביקורת פנים, בעל ניסיון בפרקטיקה המשפטית ובשמאות מקרקעין, עבד כשכיר בייעוץ משפטי במשרד ציבורי ובמשרדים פרטיים בתחום הדין האזרחי ומקרקעין. השקפת העולם של המשרד, תואמת וכפופה לכללי התורה והצדק: "דַּבְּרוּ אֱמֶת, אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ אֱמֶת וּמִשְׁפַּט שָׁלוֹם, שִׁפְטוּ בְּשַׁעֲרֵיכֶם" (זכריה ח') ומתן שירות אדיב.
האתר נועד לסייע בידכם להכיר את המשרד ותחומי עיסוקו. באמצעותו תוכלו לקבל מושג והסבר ראשוני על מכשולים משפטיים שנקרים בהתנהלות היומיומית של כל אדם, וכן על מקרי עוולה חריגים ונושאים חברתיים ציבוריים, לצד מאמרים וספרות במשפט העברי (לתנאי זכויות היוצרים והעתקה – לחץ כאן). בהתאם לעמדת וועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין, ובהתאם למהות המענה שאפשר להגיש לגולש במסגרת האתר, אין באמור לעיל ובאתר זהמשום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי או תחליף לכך; כמו כן התוכן באתר לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על המידע באתר עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד.

 

דרכי יצירת קשר עם עורך-הדין יונתן לוי בירותי:

טלפון: 052-8081155
דוא"ל: lawyeryb@gmail.com
פנייה מקוונת באתר: לחץ כאן
פקס: 15325712262
המשרד ממוקם במרכז העיר בירושלים.