עריכת חוזים - עורך דין לכתיבת הסכמים

חוזים והסכמים, נעים בין כישרון ביטוי בכתב לבין ראיית הנולד (וברגעי קדושה גם פרצות נבואה). המטרה העיקרית במתן ייעוץ להתקשרות חוזית כללית ובעיקר כלכלית, היא שמירה והגנה על זכויות הלקוח, קריאת יחסים עתידיים ואופן התנהלותם, והכל תוך אג'נדה לעיצוב חוזה הוגן וישר, כלפי שני הצדדים (תום לב, הבנת ההשלכות של כל הסעיפים, הסכמה מודעת של שני הצדדים).

לצפייה בקטע וידאו המסביר את תפקידו של עו"ד חוזים, לחץ כאן.

 

עורך דין צריך לעבד מצב היחסים - עובדות ורצונות משותפים של צדדים מתקשרים, ולהמירם להסכם שיתוף פעולה הכולל זכויות וחובות משפטיות (בהתאם לחופש ההתקשרות בחוזה, ובלבד שהן אינן סותרות את תקנת הציבור ואינן נוגדות את החוק).

יכולת ניסוח וכתיבה, עריכה והתאמה לדין הישראלי ולמקובל או נהוג באותו שוק/תחום, מצריכה ניסיון והתמחות משפטית בחוזים, אך בנוסף, לא פעם דרושה יצירתיות, חוכמה לדעת מה לא כדאי להכניס, ואפילו יחסי אנוש גבוהים – כדי לא להכביד בגיליונות בכתב, מקום שעלול לעכב או להרתיע מי מהצדדים. בדורנו דרוש גם יכולת טכנולוגית של גישה למאגרי מידע ונתונים כדי לבדוק בזריזות סוגיות מקובלות וחריגות בשוק או בתחום.

 

ייצוג ללקוח ניתן לפי העניין, בין בכתב ובין בע"פ, וכן בניהול משא ומתן מול צדדים וגורמים רלוונטיים, בליווי לארוך כל שלבי ההכנה וההסכם, או שירות נקודתי לפי בקשה.

 

 

להלן דוגמאות לסוגי חוזים משפטיים:

הסכמים עסקיים, חוזים מסחריים, חוזה אחיד, חוזי עבודה, הסכמי מייסדים, תקנונים (וכן "תנאי שימוש"), זכיינות, בלעדיות, זכויות יוצרים, הסכמי סודיות (סוד עסקי או סודיות עובד), חוזה שכירות, ועוד מגוון סוגי הסכמים, כמו יד הדמיון, שכן ניתן לבנות הסכם ייחודי ומותאם לכל לקוח ומבנה התקשרות.

 

 

משרדינו גם מספר שירות משפטי גם לאחר חתימת חוזה, כגון:

 

משרדנו ינסח עבורך בין היתר, את החוזים הבאים:

 בנוסף המשרד מטפל ומייצג במקרים של הפרות חוזה ותביעות פיצויים.

כניסות: 13754
קטגוריה: עו"ד דין לחוזים עידכון אחרון ב-שלישי, 01 דצמבר 2020 נכתב על ידי מנהל אתר