ברוכים הבאים לאתר של משרד עורך דין בירושלים – יונתן לוי בירותי

האתר נועד לסייע בידכם להכיר את המשרד ותחומי עיסוקו. באמצעותו תוכלו לקבל מושג והסבר ראשוני על מכשולים משפטיים שנקרים בהתנהלות היומיומית של כל אדם, וכן על מקרי עוולה חריגים ונושאים חברתיים ציבוריים, לצד כלים להתנהל במצבים כאלו.  קריאה מהנה

 

ניתן גם להכיר את משרדינו באמצעות סרטון הכרות: http://youtu.be/eUVnHxm1-f4  

 

משרד עורך-הדין יונתן לוי בירותי הנו משרד בעל אוריינטציה אזרחית, העוסק במגוון שירותים משפטיים שלהלן (ניתן ללחוץ על הכותרת ולעבור לדף במורחב):

שלבי קבלת שירות:

  1. השירות ללקוח פותח במכלול אפשרויות הפעולה (הסיכויים והסיכונים) אשר ברשות הלקוח (לאחר אפיון רצונות הלקוח לפי דרישותיו ותביעותיו).
  2. הצעת מחיר ותשלום. לרוב ניתן לקבל את השירות המשפטי בתשלום לפי שעת עבודה, או גלובלית/קבלנות על חבילת שירות וייצוג בתיק – בהתאם להצעת מחיר והסכם שכ"ט.
  3. בדיקת העובדות, ניסוחם, התאמה משפטית והגשת טיוטה ללקוח.

 

למשרד ניסיון ומקצועיות בטיפול וניהול תיקים משפטיים, ייעוץ ייצוג וליווי לקוחות על דרך המשפט ונעם יחסי אנוש והסבר הדין בבהירות. המשרד משתדל לספק ולעמוד ברמת שירות אמין טוב איכותי ומקצועי ללקוחותיו.

 

המשרד מספק ייצוג משפטי (ליטיגציה - התדיינות) בערכאות בתי המשפט השונים, שכולל: תכנון מהלכים וטקטיקות אך עם גמישות מחשבתית ואלתור בזמן אמת, ערנות להכוונת השופט ולצדדים, בקיאות בסדר הדין האזרחי ובהתנגדויות, התאמת והסתגלות מהירה לשינוי המצב/העובדות/המידע שבמהלך הדיון, כושר שכנוע רטוריקה, שפת עברית צחה ומדוקדקת.

 

ברוב הסכסוכים האזרחיים, רצוי לשלוח מכתב משפטי ע"י עורך דין, טרם הגשת תביעה בערכאות בתי המשפט השונים. באם המכתב מנוסח בעברית רהוטה, מבהיר הזכויות המשפטיות והכלליות של הלקוח, שכולל גם התראה ואזהרה חד שממעיים או הצעה הוגנת ורצינית כניסיון אחרון, הרי שגבוהים הסיכויים להשיג את מבוקשו של לקוחו או להשגת פשרה כבר בשלב זה – באמצעות אותו מכתב משפטי.       ניתן לצפות גם בסרטון וידאו המסביר את עיקר השירות במכתב משפטי, לחץ כאן.

 


משרדנו ממוקם במרכז העיר ירושלים, ומספק שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים בעיקר במחוז ירושלים ומרכז הארץ (גם ללא פגישות פרונטאליות: באמצעות טלפון-מיילים-פקסים), לרבות:  חלוצי יהודה ושומרון (איו"ש).

צרו קשר לייעוץ ראשון והצעת מחיר הוגנת!

ניתן גם לשמוע ולהכיר את משרדינו באמצעות סרטונים בערוץ יוטיוב של המשרד: http://youtu.be/eUVnHxm1-f4  

כניסות: 86617
קטגוריה: משרד עו"ד בירושלים עידכון אחרון ב-ראשון, 27 מאי 2018 נכתב על ידי מנהל אתר