עו"ד לייצוג בבית משפט שלום בירושלים

אמנם ישנה זכות יסוד של גישה לערכאות לכל אדם (וכן לישות משפטית), אך משרדינו דוגל בגישה של ניסיון למיצוי הליכים טרם 'ריצה' לערכאות: "וְהָאֱמֶת וְהַשָּׁלוֹם, אֱהָבוּ" (זכריה ח').

אם הפנייה לפסיקת בית המשפטי היא כבלתי נמנעת או האפשרות הכדאית למיצוי זכויות הלקוח, הנך מוזמן לשכור את שירות הייצוג של עו"ד יונתן לוי בירותי לדיון בבית משפט השלום בירושלים, בין אן על מנת להגיש תביעה בבית משפט השלום בי"ם, או על מנת להגיש כתב הגנה בבית משפט השלום בי-ם, או לכל דיון והליך המנהל בבית המשפט, כולו או חלקו.

 

משרדינו מתמחה בהכנת כתב תביעה לבית משפט השלום, המחוזי ולבית דין לעבודה/משפחה.

 

משרד עורך הדין יונתן לוי בירותי מספק שירות של ייצוג משפטי (ליטיגציה – התדיינות) בערכאות בתי המשפט השונים, ומהווה לו לטיגטור, בעיקר בתחום האזרחי, עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. שירות הליטיגציה הינו חלק משירות מקיף בניהול תיק משפטי (ייעוץ לפני ובמהלך משפט, כתבי תביעה {או כתב הגנה}, כתבי בי-דין, בקשות לצווי שונים וניסוח טענות) או יכול להינתן רק לדיון מסוים, כגון: ביטול ואכיפה של הסכמים, בקשות לסעדים זמניים/הצהרתיים, צווי עשה/מניעה וכדומה. כמו כן, הייצוג ניתן גם בתחום המשפט המנהלי ובעתירות.

על פי חוק, כל אדם רשאי לייצג את עצמו בבית המשפט. באותה המידה, כל אדם זכאי לייעוץ משפטי. ברוב המקרים, מוטב להיעזר בעורך דין, המכיר את הדין וכללי הדיון, ולומד פרטנית את המקרה והסוגיה: "לִמְדוּ הֵיטֵב דִּרְשׁוּ מִשְׁפָּט" (ישעיהו א'), כדי שייצג את לקוחו נאמנה: "פְּתַח פִּיךָ לְאִלֵּם; אֶל-דִּין, כָּל-בְּנֵי חֲלוֹף.  פְּתַח-פִּיךָ שְׁפָט-צֶדֶק; וְדִין, עָנִי וְאֶבְיוֹן" (משלי לא').

 

עם זאת, לעיתים ניתן לקצר את העימות המשפטי באמצעות התקשרות חכמה מול בעל הדין שמנגד, או בא כוחו. לשם כך, המשרד מציע, לא אחת, שירות קצר של ניסוח מכתב משפטי, שעריכתו חוסכת את כתבי הטענות, וכן ניסיונות להגיע לדיון ופשרה מחוץ לכותלי בית המשפט.

הכנות של הלטיגטור לקראת ההופעה בבה"מ: לימוד פרטי התיק הלקוח והראיות הוכחות פוזיטיביות או על דרך השלילה), הכנת שאלות לחקירה (נגדית וראשית) עם ענפים מתפצלים לפי התשובות, ניסוח בע"פ של הטענות לפי הדין, הכרות עם אופיו של השופט וציפיותיו מה'שחקני במה': "מְקוֹם הַמִּשְׁפָּט שָׁמָּה הָרֶשַׁע, וּמְקוֹם הַצֶּדֶק שָׁמָּה הָרָשַׁע"(קוהלת ג').

תכונות של ליטיגטור להצלחה בהתדיינות: תכנון מהלכים וטקטיקות אך עם גמישות מחשבתית ואלתור בזמן אמת, ערנות להכוונת השופט ולצדדים, בקיאות בסדר הדין האזרחי ובהתנגדויות, התאמת והסתגלות מהירה לשינוי המצב/העובדות/המידע שבמהלך הדיון, כושר שכנוע רטוריקה, שפת עברית צחה ומדוקדקת.

 

עצות ללקוח-בעל הדין להכנה לדיון ולחקירת עדים: אי הוספת מידע שלא נשאל, הכרת חומר הראיות, הקשבה לשופט ולדיון, לא להתרגש מטקטיקות הלחצה והסחה, להכין חקירה מתוכננת אך לא להיות צמוד לה, להיזהר לא לחדש עובדות או טענות מהותיות שהיו צריכות להיטען מקודם ('עדות כבושה').

 

התנגדות: שינוי חזית, שאלה מדריכה, ראיות חדשות.

 

 

המשרד ממוקם בירושלים, ולכן הייצוג המשפטי ניתן בעיקר בבירה, אך גם בערים נוספות (בתוספת דמי נסיעות).

כניסות: 13700
קטגוריה: ייצוג בבית משפט עידכון אחרון ב-שבת, 16 יולי 2016 נכתב על ידי מנהל אתר